بیمه نامه ها
ثبت ایمیل در خبرنامه
اطلاعات بیمه ای
کلمات جستجو شده
آمار
بیمه معلم

شرکت بیمه معلم بر اساس قانون تاسیس بیمه مرکزی ایران در سال 1373 با نام بیمه صادرات و سرمایه گذاری و با مشاركت بيمه مركزي ايران و شركت‌هاي بيمه ايران، آسيا، البرز، دانا و بانك‌هاي ملي، صادرات، توسعه صادرات، تجارت و ملت در سال 1373 تأسيس گرديد.

این شرکت پس از تصویب شرایط عمومی بیمه نامه های اعتبار صادرات کالا در سال 1374 عملا فعالیت های بیمه ای خود را آغاز کرد و در حال حاضر نیز با مشارکت شرکت ساختمانی معلم ، بازرسی مهندسی ایران ، سرمایه گذاری کشتیرانی و بانک های توسعه صادرات ، سرمایه ، ملی، صادرات، تجارت، بیمه مرکزی ایران و شرکت کارگزاری بانک توسعه در حال فعالیت است.
پس از واگذاری بخش عمده سهام شرکت بیمه صادرات و سرمایه گذاری از سوی شرکت های بیمه طی مزایده بهمن ماه سال 1385 ، سهامداران جدید در تاریخ 1386/4/16 اعضاء جدید هیات مدیره خود را انتخاب کردند.

بر اساس توافق سهامداران جدید ، مهندس محمد حسین داجمر به نمایندگی از شرکت ساختمانی معلم به عنوان رئیس هیات مدیره ، دکتر محمدرضا عباسی به نمایندگی از شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران به عنوان مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره، مجید بنویدی به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری کشتیرانی به عنوان عضو هیات مدیره موظف، دکترعباس بخشیانی به نمایندگی از بانک توسعه به عنوان عضو هیات مدیره غیر موظف، علی قطب الدینی به نمایندگی از بانک سرمایه به عنوان عضو هیات مدیره غیر موظف ،به عنوان سکاندار شرکت بیمه معلم برگزیده شدند.
اداره ثبت شركت‌ها در شانزدهم آبان 1386 با انتشار آگهي تغييرنام اين شركت اعلام كرد: نام شركت بيمه صادرات و سرمايه‌گذاري سهامي عام به شماره ثبت 110465، به استناد صورتجلسه مجمع عمومي فوق‌العاده مورخ 1386/4/16 آن شركت از بيمه صادرات و سرمايه‌گذاري به «شركت بيمه معلم» تغيير يافت و ماده يك اساسنامه اصلاح شد.

بيمه مركزي ايران با دريافت گواهي سازمان ثبت اسناد و املاك كشور (اداره ثبت شركت‌ها و مؤسسات غيرتجاري) و درخواست مديرعامل شركت بيمه معلم، به اين وسيله اين تغييرنام را به اطلاع شركت‌هاي بيمه رساند.

تلفن : 5-88779183
تلفن روابط عمومي: 88799790
وب سايت : www.mic-ir.com
معرفی به دوستان
نام شما :    
ایمیل دوستتان :    
کد امنیتی :